Tipy na darčeky od Samsungu – pre mužov aj ženy

Došli vám nápady na vianočné darčeky? Máme pre vás pár tipov na elektroniku od značky Samsung. Sú to darčeky z rôznych cenových kategórií, vhodných pre mužov aj ženy.

Tipy na darčeky od Samsungu – pre mužov aj ženy (Foto: unsplash.com)

Smartfón

Má váš blízky pokazený telefón, nekúpil si dlhé roky nový model alebo je to nadšenec, ktorý vymieňa smartfóny každý rok? Nech už patrí do ktorejkoľvek z týchto skupín, určite ho poteší jeden z najnovších modelov od značky Samsung. Nájdete tam už aj štýlový skladací telefón Galaxy Z Fold alebo Galaxy Z Flip. 

Inteligentné hodinky

Hodinky sú obľúbeným darčekom, pre mužov aj ženy, ktorý sa dáva okrem Vianoc aj na ďalšie iné príležitosti. Inteligentné hodinky sú skvelým pomocníkom do každodenného života. Nie len že vám sledujú životné funkcie, počet krokov a spálené kalórie, ale upozornia vás na hovory, sms, e-maily a, samozrejme, čas. Od značky Samsung odporúčame inteligentné hodinky Galaxy Watch Active2 alebo Galaxy Watch Classic.

Mnohé modely Samsung hodiniek patria medzi najlepšie smart hodinky aj podľa Nákupnej poradne. Viaceré modely sú pritom cenovo viac ako priaznivé. Mnohé eshopy vám hodinky rovno aj darčekovo zabalia.

Televízor

Televízor už nie je v dnešnej dobe len na sledovanie programov. Používa sa aj ako monitor pri práci, hranie obľúbených hier, pozeranie seriálov a filmov online. Je to teda ideálny darček pre všetky vekové kategórie a ľudí s rôznymi záujmami. Pri výbere odporúčame zvažovať nie len cenu, ale aj veľkosť obrazovky a kvalitu obrazu. Obľúbeným typom je Samsung UE43TU7092 alebo Samsung UE32T4002. 

Ak vyberáte online, nezabúdajte na Datart zľavový kód so zľavou k nákupu. Každá zľava sa predsa ráta. Tieto zľavové kódy platia aj na už inak zlacnený alebo akciový tovar. Využite aj dopravu zadarmo a ušetrite ešte viac.

Bezdrôtové slúchadlá

Pohodlnejšie, praktickejšie a potláčajúce hluk. Aj to sú výhody bezdrôtových slúchadiel od značky Samsung. Obľúbený model Galaxy Buds Pro SM-R190 dokáže odfiltrovať až 99% hluku. Vyberať si môžete z 3 elegantných farieb – čiernej, modrej a striebornej. Inteligentná technológia rozpoznáva váš hlas – keď začnete hovoriť, vypne sa potlačenie zvuku a zníži sa hlasitosť. Dvojpásmové reproduktory vytvárajú priestorový zvuk a neustále máte k dispozícií inteligentného asistenta.