Samsung Gear 360 – kamera, ktorej nič neunikne

Samsung prináša kameru Gear 360 a s ňou úplne nový spôsob, ako natáčať doslova všetko okolo vás. Toto nové zariadenie sa môže pochváliť rovnako novými vlastnosťami, štruktúrou, typom objektívu a dokonca aj jeho vývojový proces sa líšil od predošlých tradičných modelov. Na projekte Gear 360 pracovalo 6 odborníkov na kameru. Spoločne museli prekonávať rôzne výzvy.

Samsung Gear 360 – kamera, ktorej nič neunikne
Samsung Gear 360 – kamera, ktorej nič neunikne

Panoramatické 360 stupňové zábery

Vďaka novinke Samsung Gear 360 môžete natáčať panoramatické 360 stupňové zábery a následne si ich viete uchovať a kedykoľvek pozrieť na svojom smartfóne. Úchvatné zábery docielite vďaka dvom duálnym šošovkám, ktoré zariadenie obsahuje. Samozrejme môžete používať samostatne len jednu a zhotoviť tak nádherné širokouhlé zábery.

Všetko vo vysokom rozlíšení

Odteraz si môžete každý okamih s Gear 360 uchovať vo video kvalite 3840 x 1920 pixelov a na fotografiách s rozlíšením, ktoré berie až dych, presnejšie skvelých 30 megapixelov. Vďaka tomu môžete vytvárať až neuveriteľné nádherne jasné zábery. Pritom je kamera dostatočne odolná voči vode a otrasom.

VIDEO: Samsung Gear 360: Speed Flying in 360°

Zariadenie je malé a vďaka svojej odolnosti vás môže sprevádzať kamkoľvek. Jeho najväčší rozmer nie je ani 7 centimetrov. Ukladanie dát je na pamäťové karty a zariadenie má k dispozícii displej s uhlopriečkou pol palca.

Zdroj a foto: Samsung