Nová aktualizácia Samsung Gear S3 prináša zvýšenú všestrannosť

Aktualizácia pre Samsung Gear S3 a Gear Sport Value Pack prináša užívateľom zvýšenú všestrannosť. Táto aktualizácia Value Pack je k dispozícii na vybraných trhoch od 21. januára a bude sa v blízkej budúcnosti zavádzať v ďalších regiónoch. Prináša zvýšenú všestrannosť, rozhodne sa jej nevyhýbajte.

gear-s3-value-pack-update_main_1

Wellness či intuitívna navigácia

Nové spôsoby, ako sledovať vaše wellness. Spoločnosť Samsung Health na zariadení Gear S3 a Gear Sport bola transformovaná, čo pomáha používateľom byť inteligentnejší vo svojom wellness.

Rýchly panel intuitívnej navigácii, ku ktorému sa dostanete po prejdení obrazovky na zariadení, zobrazuje naraz osem nastavení, režimov alebo ikon a môže byť prispôsobený podľa preferencií používateľa. Užívatelia si teraz môžu vybrať z ešte väčšieho počtu položiek, ktoré sa zobrazia na paneli Rýchly panel, vrátane náhlavnej súpravy BT (Bluetooth) a Nájsť môj telefón, čo umožňuje efektívnejšie interakcie zariadení.

Prináša aj nové rozšírené komunikačné skúsenosti. Aktualizácia obohacuje komunikáciu s novými funkciami pre odosielanie správ a hovory.

Možnosti nového partnerstva s inými službami a aplikáciami. Popri nadviazaných partnerstvách s aplikáciami fitnes a životného štýlu, ako napríklad Under Armour a Smart Caddy, prichádzajú do Gear S3 a Gear Sport nové partnerstvá. Po partnerstve so sieťou sociálnych športov pre športovcov Strava, tieto zariadenia teraz poskytujú samostatný zážitok, sledovanie celého radu outdoorových a indoorových aktivít na nositeľnej a synchronizovaní priamo s aplikáciou Strava.

Foto: Samsung