Samsung Gear S3 sú oddnes dostupné na Slovensku

Spoločnosť Samsung oddnes 2. decembra 2016 spúšťa predaj nových modelov inteligentných hodiniek Samsung Gear S3 na Slovensku v Česku. Presnejšie sa jedná o dvojicu modelov Samsung Gear S3 Frontier a Samsung Gear S3 Classic. Odporúčaná maloobchodná cena oboch modelov je 399 eur.

Samsung Gear S3 sú oddnes dostupné na Slovensku
Samsung Gear S3 sú oddnes dostupné na Slovensku

Pričom varianta Samsung Gear S3 Classic je elegantnejšia a klasickejšia verzia hodiniek, model Samsung Gear S3 Frontier je športovejšia a odolnejšia verzia, ideálna pre aktívny životný štýl. Sú vodotesné, odolné voči otrasom a mojú množstvo skvelých funkcií, ktoré využijete pri práci aj vo voľnom čase.

VIDEO: Samsung Gear S3

Aj keď sa jedná o inteligentné hodinky, vďaka funkcii Always On Watch, budete mať na hodinkám vždy čas vzhľadovo ako na klasických hodinkách. Ak vás zaujímajú technické parametre, špecifikácie a porovnanie oboch modelov, odporúčame si pozrieť rýchle porovnanie hodiniek v tomto našom článku.

Dvojica hodiniek Samsung Gear S3 Frontier a Samsung Gear S3 Classic je dostupná skladom na stránkach Hej.sk za cenu 399 eur. Teraz navyše doprava zadarmo a so zľavovým kódom na Hej.sk k nákupu z KuponyZdarma.sk môžete ešte ušetriť. Stačí skopírovať zľavový kód a uplatniť ho pri nákupe. Obchod ponúka aj výhodný nákup na splátky.

Zdroj a foto: Samsung