Typy aplikácií, ktoré vo svojom telefóne určite využijete

Sú ľudia, ktorí majú v telefóne množstvo aplikácií, no nemajú v nich prehľad a väčšinu z nich ani nepoužívajú. No a druhú skupinu tvoria tí, ktorých telefón obsahuje menej aplikácií, ale každá z nich má význam a svoje využitie. Máme pre vás odporúčania na určité skupiny aplikácií, ktoré by vám v telefóne nemali chýbať. Záleží aj na tom, či ste vybrali z najlepších mobilov alebo máte skôr niečo menej výkonné.

Typy aplikácií, ktoré vo svojom telefóne určite využijete (Foto: pixabay.com)

Sociálne siete

Sociálne siete nechýbajú pravdepodobne ani v jednom smartfóne. No je rozdiel, ak ich má niekto množstvo a zbytočne mu len zapĺňajú pamäť alebo sa snaží aplikácie triediť a mať v telefóne len to, čo naozaj potrebuje. Určite by ste mali z telefónu vymazať aplikácie stránok a sociálnych sietí, ktoré si viete pozrieť na internete. Tak je to napríklad s Facebookom. Zaberá obrovské množstvo pamäte, no v aplikácií máte to isté, čo na stránke.

Sledovanie stravy

Ak patríte k fitness komunite alebo vás zaujíma, čo všetko jete a podľa čoho by ste mali nakupovať, tak sa vám takéto aplikácie určite zídu. Sú rôzne typy, kde môžete sledovať buď denný príjem kalórií, alebo si vyhľadávať presné zloženie a miesto výroby potravín, alebo si môžete prezerať, čo jednotlivé supermarkety ponúkajú a využívať ich zľavy.

Úprava fotiek

Už nestačí upravovať fotky, ktoré pridávate na sociálne siete len pomocou základných filtrov, ktoré používajú všetci. Obľúbené sú aplikácie s množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu fotku zdokonaliť – vybieliť zuby, vyhladiť pleť, zvýrazniť farby, zúžiť krivky a množstvo ďalších funkcií. Či už obľubujete len malé úpravy alebo upravujete fotku o sto šesť, tak by ste v telefóne mali mať základné a najznámejšie aplikácie.

Ak váš súčasný mobil už nestačí, môžete sa pozrieť po novom. Nie je tajomstvom, že máte na internete kúpite mobilné telefóny lacnejšie. Nezabúdajte pri nákupe na zľavové kódy na http://www.zlavove-kody.sk/ a vďaka zľavám ušetríte ešte viac!